خرید ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری یکی از پرکاربردترین مصالح نوین ساختمانی است. ساندویچ پانل دیواری چیست؟ ساندویچ پانل دیواری سیستمی است که از دیوار ساختمان در برابر عوامل خارجی محافظ کرده و بهترین راه حل راحت و اقتصادی را برای ایجاد یک پایه قوی و مستحکم به ارمغان می آورد. از ساندویچ پانل های دیواری به عنوان عناصری مدرن، سبک و بادوام برای پوشش دیوار های خارجی ساختمان و همچنین برای دستیابی به دیوار های داخلی عایق شده و سرد خانه ها، استفاده می شود 

ساندویچ پانل های دیواری (Wall Sandwichpanels) که از ساختمان شما در برابر تمامی عوامل بیرونی محافظت می کنند، با پر شدن یک ماده عایق ضخیم و کم چگالی بین دو سطح فلزی نازک و با چگالی بالا، تولید می شود. این عناصر ساختمانی آماده مونتاژ که به رغم وزن پایین خود از تحمل حمل بالایی برخوردار هستند، بر روی خطوط پیوسته تولید می شوند. 

بنا بر نیاز های ساختمان باید از مواد عایق مختلفی استفاده کرد. ساندویچ پانل دیواری در تمامی انواع عایق، از جمله PUR، PIR، پشم معدنی و EPS تولید می شوند. شما می توانید با در نظر گرفتن نیاز های ساختمان خود به عایق گرمایی، رطوبت، صدا و مقاومت در برابر اتش ، تصمیم بگیرید که کدام نوع ساندویچ پانل برای دیوارهای ساختمان شما مناسب است.

ساندویچ پانل های دیواری و سقفی معمولا در تاسیسات صنعتی، ساختمان های تجاری، سرد خانه ها، ساختمان های مسکونی، نیروگاه ها و همچنین ساختمان های مخصوص کشاورزی و دامپروری مورد استفاده قرار می گیرند.

مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری و اندازه ها و ابعاد به صورت جامع در ادامه توضیح داده شده است.

  • عرض پانل دیوار = 1.15 متر
  • عرض مفید پانل = 1.13 متر
  • ضخامت = 4 تا 8 سانتی‌متر (4، 5، 6، 8 سانتی‌متر)
  • طول = 2 تا 12 متر

انواع ساندویچ پانل های دیواری به صورت دو رو ورق یک رو ورق پیچ مخفی طرح خاص (پلیمر- گچ برگ پانل-سرام پانل) و … تولید می شوند. خط تولید پیوسته شرکت ما بهترین و مجهزترین خط تولید ساندویچ پانل های دیواری در ایران است. برای سفارش و استعلام قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل های دیواری و سقفی در همه شهرهای ایران (تهران، مشهد، قم، اصفهان، کرمان، یزد، تبریز، بندرعباس، کرج، بیرجند، نیشابور، گناباد، کاشان، شیراز، اهواز، خرمشهر، آبادان، شمال، مازندران، گیلان، رشت، ساری و …) با ما تماس بگیرید.

سفارش و خرید ساندویچ پانل دیواری | ابعاد، مشخصات فنی و عکس انواع محصولات پنل دیوار | کاربردها، ویژگی ها و مزایای انواع پانل ساندویچی دیواری | 3 لایه ورق و فوم عایق Wall sandwich panels

ساندویچ پانل دیواری ساختمانی آماده تحویل و فوری نیز توسط شرکت ما در متراژ های 50 تا 500 متر قابل فروش و تحویل آنی است. سفارش های ساندویچ پانل های دیواری با متراژهای بالای 500 تا چند هزار متر را باید ابتدا استعلام هزینه کنید و مشخصات فنی سفارش شما کامل شود و یک هفته فرصت دارید تا پیش پرداخت را واریز کنید تا کالا شروع به تولید شود. دقت کنید که هزینه های تولید و قمیت تمام شده ساندویچ پانل های دیواری بسته به نرخ دلار، هزینه های مواد اولیه، دستمزدها، نیازمندی های خط تولید و … متغیر است.

عکس ساندویچ پانل های دیواری و همچنین طرح ها و رنگ های مختلف آن در نمایشگاه دائمی فروش شرکت موجود است. شما با شماره های فروش شرکت تماس بگیرید و در خواست بازدید از خط تولید ساندویچ پانل های دیواری را داشته باشید. مشاوران فروش شرکت یک مشاوره قبل از سفارش و خرید ساندویچ پانل دیواری به شما می دهند با بهترین انتخاب را برای پوشش دیوار سازه خود داشته باشید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *